Kurumsal
KURUMSAL


Sanayileşmenin ve üretimin yavaş ilerlediği 1970 yıllarında, bir üretim atölyesinde çırak olarak başlayıp, 1994 yılında kendi işletmesini kuran Niyazi SEYFULLAHOĞLU, 20 m2 gibi küçük bir alanda üretime başlamıştır. Ürün kalitesindeki başarısı bebe giyim sektöründe uzun yıllar adının duyulmasını sağlamıştır.
Büyük bir hızla ilerleyen teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmeleri öncelikle ulusal, kısa bir zaman sonra da uluslararası faydaya çevirmek adına 2002 yılında “Şanslı Triko” markası ile kurumsal altyapı oluşturulmuştur.
1.500 m2'lik alan içerisinde üretim faaliyetine devam eden “Şanslı Triko”, şimdilik 0-3 yaş arası cocuklar için battaniye, hırka ve yelekler üretiyor. Geniş makine parkuru ve en son teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerden ayrı bir yere ve kullanıma sahip olan “Anı Battaniyeleri” fikrinin sahibi, aynı zamanda geliştiricisi yine “Şanslı Triko”dur.
Uluslararası alanda da faaliyet gösteren “Şanslı Triko”, Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan, Irak, Cezayir, Libya, Yunanistan gibi ülkelere de ürün satışı gerçekleştirmiş ve ürünlerini sevdirmiştir. İhracattaki başarısını yakın zamanda diğer ülkelerle de paylaşmayı hedeflemektedir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Yaptığımız her projemizde müşterilerimizin yanında olmayı ve kaliteli bir yaşam için başarılarımızı müşterilerimizle paylaşmayı görev bilip, insan ilişkilerimizi bu yönde tutmaya özen göstermekteyiz. Gelecekte nitelikli insan kaynağını yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, faaliyet alanımızda Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmayı hedeflemekteyiz.